Kullanım Koşulları ve Yasal Sorumluluk Reddi

Genel

www.globalpartners.com.tr alan adı altında bulunan bu web sitesinin yapımı ve bakımı, merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan Globalpartners Danışmanlık A.Ş.’ye aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız taktirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir.  Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş. dilediği zamanlarda bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, Globalpartners Danışmanlık A.Ş. firmasından önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

 

Yasal Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi,  müşterileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesi içerisinde yer alan bilgilerin güncellenmesinde gecikmeler ve aksamalar olabileceği ihtimali dikkate alınmalıdır. Bu nedenle Globalpartners Danışmanlık A.Ş., her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu web sitesinin yapımı ve bakımında, azami gayret sarf edilecektir, ancak olası hatalar, eksiklikler ve/ya yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez. Bu web sitesindeki bilgiler genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup danışmanlık hizmeti kapsamında değerlendirilemez. Globalpartners Danışmanlık A.Ş. bu bilgilerin doğruluğuna ve/ya tam olduğuna dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle söz konusu içerik profesyonel danışmanların ve diğer yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Danışmanlık hizmetleri, profesyonel mali danışmanlarla imzalayacağınız süreli veya sürekli Danışmanlık Sözleşmeleri çerçevesinde sunulmaktadır. Yasal sorumluluklar ile ilgili her olayın kendi özel şartları bulunduğu, veri ve bilgilerin kullanımına ilişkin risklerin tarafınıza ait olduğu hususu göz önünde tutulmalıdır. Bu nedenle, veri ve bilgileri kullanmadan önce profesyonel danışmanlara başvurulması yerinde olacaktır.

 

Bilgi Mülkiyeti ve Web Sitesinin Kullanımı

Globalpartners Danışmanlık A.Ş. logosu ve “Globalpartners Danışmanlık A.Ş.” ile “The Everglades Group”  ve “The Everglades Real Estate Türkiye”  patentiyle ilgili tüm haklar Globalpartners Danışmanlık A.Ş.’ye aittir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş.’ye ait web sitesinin her türlü kullanımı, Globalpartners Danışmanlık A.Ş.’nin “Telif Hakkı” hükümlerine tabi olup, bu iş bu sorumluluk reddinin ayrılmaz birer parçası olarak yorumlanır. Globalpartners Danışmanlık A.Ş., herhangi bir kişi veya kuruluşun Globalpartners Danışmanlık A.Ş. web sitesine erişiminden veya erişememesinden kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan sorumlu tutulamaz ve  sorumlu değildir. Bu kısıtlama, bilgisayar ekipmanları ve bilgisayar sistemlerinde virüs, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer herhangi bir zararlı bilgisayar kodunun neden olduğu her türlü zararı içermekte olup bununla sınırlı değildir. Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri Globalpartners Danışmanlık A.Ş. tarafından açıkça yasaklanmıştır. Telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir.
• Logomuzun yetkisiz kullanımını içeren linkler,
• Framing, inline linkler ya da metataglar,
• Hyperlinks veya kaynak bulucuyu (URL) gizleyen ve ana sayfayı atlayan link türleri.

 

Üçüncü Taraflara Sağlanan Hizmetler / Linkler

Bu web sitesi, internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı vermektedir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş. bu web sitesi ile bağlantı verdiği, tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir. Bununla birlikte, üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Globalpartners Danışmanlık A.Ş. ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslarca (kişi veya kuruluşlar) bağlantılar, internet reklamları veya diğer yollardan Globalpartners Danışmanlık A.Ş.’ye ait bilgileri web sitelerine reklam verebilirler. Globalpartners Danışmanlık A.Ş., bu tür herhangi bir üçüncü tarafça sunulan teklifler, bilgiler, yayınlar veya eylemlerden mesul veya sorumlu tutulamayacağı gibi bu eylemlerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Söz konusu reklam, teklif ve bilgi doğrultusunda hareket etmeye karar veren Globalpartners Danışmanlık A.Ş. web sitesi kullanıcıları bunu tüm risk kendilerine ait olmak üzere yaparlar. Globalpartners Danışmanlık A.Ş., üçüncü tarafların haklarının ihlali durumunda bilgiyi gizlemek ve web sitesinden bilgi kaldırmak hakkına sahiptir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş. web sitesi kullanıcıları, bu amaçla oluşturulan ve karşılıklı etkileşimle kullanılan bilgisayar alanlarını veya diğer vasıtaları kullanarak belirli bilgiler yayınlarken, bilgilerin hazırlanması, yayınlanması ve dağıtımına ilişkin Türk yasalarına uymayı kabul etmekte ve bu tür bilgilerin yasal gerekleri ihlal etmesinden doğacak hasarlarla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş. web sitesi kullanıcıları herhangi bir şekilde itibar zedeleyici veya yasalara aykırı herhangi bir bilgiyi yayınlamamayı taahhüt etmektedir.

Globalpartners Danışmanlık A.Ş, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için Globalpartners Danışmanlık A.Ş, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, canlı yayın ve eğitim videolarını izleyebilir ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sitede verdiğiniz bilgiler size sunulacak hizmetlerin yerine getirilmesi amacıyla destek hizmeti kuruluşlarıyla paylaşılabilir. Globalpartners Danışmanlık A.Ş temsil eden bu sayfaya ve/veya Globalpartners Danışmanlık A.Ş internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

 

Uygulanacak Yasa

Belirtilen kullanım koşullarının geçerli olduğu bu web sitesinin kullanımında Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacaktır. Her ne şekilde olursa olsun bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak Globalpartners Danışmanlık A.Ş. ile ilgili oluşacak fikir ayrılıklarının çözülmesinde T.C. İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.